WAŻNE INFORMACJE!!!!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 listopada 2018

Drodzy Państwo,
VI Noc STO-nogi już w najbliższą sobotę.
:-)

Oto kilka podstawowych, ale ważnych informacji:
Zasady startu dostępne są na naszej stronie internetowej - link

Biuro czynne jest od 14:00 do 17:00

UWAGA! Oficjalny start o godzinie 16:00, ale bieg można rozpocząć w dowolnym momencie do godziny 17:00 , a nawet jak ktoś się spóźni więcej, to nic się nie stanie, ale trzeba szeroko uśmiechać się do dziewczyn w biurze :-)

Pakiet startowy to – chip zwrotny, numer startowy, element odblaskowy, coś ciepłego pod szyję (niespodzianka) i pamiątkowy medal (zasada - chip za medal (w biurze)

Samochody...
Brama wjazdowa dla samochodów zostanie zamknięte ze względów bezpieczeństwa o 15:55 – jeśli ktoś planuje przyjechać później to prosimy samochód zostawić poza terenem muzeum np. na uliczkach dojazdowych (ul.Brwinowska, ul.Gołębia i Orla) lub przy pobliskim centrum handlowym i dojść do biura zawodów na piechotę. Furtka dla pieszych będzie otwarta cały czas.

UWAGA! Parking na terenie muzeum jest nieoświetlony! ZACHĘCAMY DO CZYTANIA mapy!!!!

Wyjazd z terenu Stawiska NIE wcześniej niż o 19:00

Trasa widoczna jest na mapie – UWAGA! Nawierzchnia jest mocno urozmaicona – leśne ścieżki (uwaga na korzenie), ubita droga dojazdowa, kawałek biegniemy po bruku (otoczaki skandynawskie – może być ślisko), szutrowe alejki, trawa (może być mokra i śliska). Bieg ma charakter przełajowy, więc bardzo prosimy uważajcie na nogi!

Wygrywa osoba, która przebiegnie najwięcej okrążeni.

W czasie biegu będą paliły się dwa ogniska i jeden duży grill. Cały czas można zjeść kiełbaskę, można napić się wody, herbaty lub kawy. Będzie nam miło, jeśli przyniesiecie coś na wspólny stół. Może jakieś sałatki lub coś słodkiego.
:-)

UWAGA! Czołówki lub latarki ręczne są niezbędne. Od 16:00 będzie ciemno!

Dekoracja zawodników przewidziana jest około godziny 19:15

UWAGA! Będzie około 0 stopni - prosimy po biegu ciepło się ubrać, wypić morze herbaty i jeść do oporu grochówkę i kiełbaskę!

Do pobrania:

Szczegółowe zasady biegu

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej