RUN a LOT

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witajcie drodzy "biegacze a LOT"

              Wystartowaliśmy z kopyta. Nasza reprezentacja zabłysła na Półmaratonie Warszawskim. Gratulacje! Szykuje się nasz wspólny występ na EKIDENIE. Jest dobrze. Pamiętajcie o REQUESTACH na 10.06.2018. Spotykamy się w Milanówku. Jako usprawiedliwienie nieobecności przyjmuję tylko udział w ENEA IRONMAN 5150 WARSAW.

          Moja prośba i propozycja współredagowania naszej zakładki pozostaje w mocy. Dawajcie znać kto gdzie startuje. Piszcie chociaż krótkie notatki z waszych występów. Podsyłajcie fotki. Ja to w miarę wolnego czasu będę umieszczał na stronie. Miło będzie za jakiś czas tu zajrzeć i zobaczyć jacy jesteśmy rozbiegani.

         Jako obecnie jedyny administrator grupy mailingowej "Biegacze LOT" poszukuję drugiej osoby, która mogłaby też wziąć na siebie   taki obowiązek. Wiąże się on głównie ze spełnianiem próśb naszych nowych kolegów biegaczy ( i biegaczek oczywiście ) o wpisanie do klubu, czyli na listę mailingową

               Jak już zajrzeliście tutaj, to pewnie już wiecie, że przygotowania do Biegu STO-nogi idą pełną parą. Zapisy już ruszyły. Zapisujcie się proszę. Nie zapomnijcie zaznaczyć, że bierzecie udział w Mistrzostwach. Ja wiem, że to niesprawiedliwe, że to tylko mistrzostwa dla latających biegaczy. A co z tymi LOT-owcami co nie latają? Proponuj utworzyć dwie drużyny LOT-owskie z tych co latają i z tych co siedzą na ziemi. Będzie walka, będzie zabawa.

               Pozdrawiam niezwykle biegowo

                                   Jerry49

              mistrzostwapilotow@gmail.com

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-09-18
Data publikacji:2017-09-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Jerzy Stypa
Liczba odwiedzin:533