Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Konkurs Jerzego

Ostatnia szansa na darmowy pakiet. Czy widzicie samolot na tym zdjęciu? Ciekawa skąd on startuje? Kto wie niech przysyła odpowiedź na adres mistrzostwapilotow@gmail.com. Czekamy do 9.06.2019 do północy.

Obraz może zawierać: niebo, ocean, chmura, łódź, na zewnątrz i woda
 
 

10/50/90

10/50/90 PODEJMIJ WYZWANIE !!!
Z okazji 90 rocznicy powstania PLL LOT proponuję wyzwanie

10 km/poniżej 50 minut/ na 90 lat LOT-u. Każdy uczestnik Mistrzostw,

który osiągnie ten cel otrzyma upominek od naszego sponsora!!!

Obraz może zawierać: samolot

DLA TYCH CO NIE LUBIĄ REGULAMINÓW

  PORADNIK UCZESTNIKA

         czyli co możemy Wam już powiedzieć na pewno.

ZAPISY

Ruszyły już zapisy prowadzone przez firmę STS timing. Zapisujcie się więc i nie zapomnijcie o requestach. Jest prośba dla tych co pierwszy raz, aby przysłali do wglądu skan uprawnienia do wykonywania czynności w powietrzu. 

 MIEJSCE

W tym roku znów zapraszamy Was na uroczy skwer STARODĘBY w Milanówku. Tam będzie biuro zawodów ( weryfikacja i odbiór pakietów ) i rozgrzewka przed biegiem. Można będzie zostawić rzeczy w depozycie, zajrzeć do sławojki CLIP CLOP i potruchtać trochę wzdłuż ul. Mickiewicza . Ok. 10:50 zaprosimy Was na krótki spacer na linii startu przy Urzędzie Miejskim. Będzie tam na czekać Burmistrz, który powita Was w Milanówku i da sygnał do startu.

BIEG

Start nastąpi o godzinie 11:00 i tego się trzymamy. Pierwszy kilometr biegniemy całą szerokością ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Potem nastąpi zwężenie i tak już do mety raz połówką, a raz całą szerokością jezdni. Kilometry poznaczone poziomo i pionowo. Nie przegapicie na pewno. Wzdłuż trasy będą wam pomagać wolontariusze, a porządku będzie pilnować policja i straż miejska. Ulicę Wojska Polskiego dzielimy z ruchem samochodowym więc uważajcie. Woda na trasie po szczęśliwym minięciu bramy. Przed pierwszym i za ostatnim zawodnikiem będzie jechał oznakowany rowerzysta. Mamy nadzieję, że to będą jedyni rowerzyści na trasie. Nie tolerujemy też na trasie zwierząt nawet najmilszych, choćby i w kagańcu. Trzymajcie się prawej strony - szczególnie ci co si rozpędzają powoli. Dajcie szansę "ścigaczom" wyprzedzić was po lewej. Niech sobie zdobywają to pierwsze, drugie, a może trzecie miejsce. Trzy pętle, więc pod bramą będziecie przebiegać dwa razy prawą stroną i dopiero za trzecim razem "zjeżdżacie" lewą stroną w kierunku mety. Za metą medal. Dla pierwszych pięćdziesięciu - złoty, dla następnych stu - srebrny, dla pozostałych - brązowy. Podział jest orientacyjny, więc bądźcie wyrozumiali. Najwyżej zdobędziecie złoto za rok ;-).

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Wy odpoczywacie popijając i podjadając, a w tym czasie pałeczkę przejmują dzieci. Zaraz po przybiegnięciu ostatniego zawodnika nastąpi szybka zmiana scenerii i rozpocznie się bieg dla najmłodszych biegaczy na 400m. Pobiegną ul. Mickiewicza od strony ul. Wojska Polskiego. Meta przy Starodębach. Kibicujcie im, bo warto :-). My w tym czasie podliczymy wyniki i dopasujemy co dla kogo.

CEREMONIA DEKORACJI

Mamy nadzieję, że ok. 13:00 wszystko będzie już wiadomo i zaczniemy ceremonię dekoracji zwycięzców. Mamy dla nich nagrody tak jak to wyszczególniliśmy w regulaminie, i do tego jakieś niespodzianki od sponsorów. Potem będziemy dekorować najmłodszych z 1/4 Mili i młodzieży z Mili Milanowskiej. Nie uciekajcie jednak. Poczekajcie cierpliwie i oklaskujcie młodszych biegaczy. Nagroda Was nie minie.

Film z trasy

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, to mamy filmik z trasy. Zapnijcie pasy i w drogę. Kto ma problemy z błędnikiem to niech uważa ;-)

                                   FILM Z TRASY

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-19
Data publikacji:2016-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2834