Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

O Biegu

 Moi drodzy
 
             Święta minęły i czas pomyśleć co po Świętach. Zwłaszcza, że dla niektórych już czas najwyższy, żeby requesty na czerwiec porobić. Przypomnę więc nieśmiało, że 4-go czerwca już po raz ósmy w Milanówku odbędą się Mistrzostwa Pilotów i Personelu Latającego w biegu na 10 km. 
     Długo nas nie było, ale wracamy. Znów będzie szansa, by spotkać się w lotniczo-biegowym towarzystwie. Jeśli komuś woli, lub zdrowia zabrakło, by kontynuować biegową przygodę, niech szepnie słówko koleżankom i kolegom z kabiny. Tym, którzy wciąż mają w sobie odrobinę biegowego szaleństwa. Niech przyjadą do Milanówka. Im nas więcej będzie biegaczy-lataczy, tym zabawa będzie przedniejsza. 
    Przypominam, że w ramach VIII Biegu STO-nogi - którego częścią jest nasza impreza - rozgrywane są także zawody drużynowe. Jeśli jest was więcej z jednej firmy, warto podjąć wyzwanie. Regulamin dostępny jest na stronie Biegu STO-nogi. Wkrótce też pojawi się wraz z innymi ciekawostkami na stronie naszych Mistrzostw.
 
             Latajcie bezpiecznie, biegajcie zdrowo
 
                     pozdrawiam
 
                       Jerry49

A jednak sie kręci

Moi drodzy latający biegacze
                                                               
Właśnie podjęliśmy heroiczną decyzje o organizacji VIII Biegu STO-nogi. Nowe warunki - nowe rozdanie. Nie ukrywam, że ze względów finansowych będzie trudno. Mam więc do Was pytanie. Czy chcecie się spotkać w Milanówku w dniu 4.06.2023 na kolejnych Mistrzostwach Personelu Latającego w Biegu na 10 km?
      Będę wdzięczny za jakikolwiek odzew. Dobrze byłoby znać Waszą opinię zanim opublikujemy regulamin zawodów i podejmiemy dalsze przygotowania. Piszcie przez formularz poniżej lub na adres mistrzostwapilotow@gmail.com.
 
                              Pozdrawiam Biegowo
 
                                         Jerry49

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-19
Data publikacji:2016-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8866