Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Film z trasy

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, to mamy filmik z trasy. Zapnijcie pasy i w drogę. Kto ma problemy z błędnikiem to niech uważa ;-)

                                   FILM Z TRASY

Nasza trasa

                Trasa VI-go Biegu STO-nogi

Mamy już atest trasy Biegu STO-nogi, czyli naszych Mistrzostw. Tak więc klamka zapadła. Trzy pętle, za to bez podbiegów. Wszystkie informacje i więcej w zakładce "Trasa Biegu"

Radości i kłopoty

     Moi drodzy

Duża grupa koleżanek i kolegów spod znaku RUN a LOT wystartuje w Półmaratonie Warszawskim. Trzymamy za nich kciuki.

Niestety jednym zgrabnym kliknięciem wykasowałem jedną z rubryk, która cieszy się największą popularnością - Biegali u Nas. Ze zdjęciami nie ma problemu, wróciły na swoje miejsce. Jednak odtworzenie komentarzy zajmie trochę czasu. Ponieważ najlepiej klęskę przekuć w sukces to pocieszam się , że jest to okazja do odświeżenia informacji o "gwiazdach" naszych Mistrzostw. Jeśli ktoś z wymienionych chce coś napisać o sobie to czekam na maila pod tradycyjnym adresem mistrzostwapilotow@gmail.com

    Jerry49

EKKIDEN 2018

           Piloci LOT-u znów pobiegną w EKKIDEN-ie. To kontynuacja kilkuletniej już tradycji. Nie zawsze udaje się skompletować pełną sztafetę. Zawsze jednak kilku biegaczy z licencją na latanie bierze udział w tej imprezie. W tym roku na bogato - mamy pełną sztafet pilotów. Czekamy na PP i biura. DO BOJU ;-)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-19
Data publikacji:2016-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1670